Geçiş Kontrol Sistemleri Yeni nesil geçiş kontrol sistemleri ile kişilerin belirli yerlere girişini kontrol altına alabilir, bu girişlerle ilgili verileri toplayıp, raporlayabilirsiniz.

Teklif ya da Bilgi Alın!

Geçiş Kontrolü:

Geçiş kontrol işlemi, kişilerin kartları, yüzleri veya parmak izleri kullanılarak, hangi
kapılardan, hangi günlerde ve hangi saatlerde geçiş yapabilecekleri önceden tanımlanarak yapılır.

Kişiselleştirme:

İstenirse kişiler için süre kısıtlaması ve kapı bazında geçiş tanımı yapılabilir. Bu şekilde; kartlı, turnikeli veya parmak izli geçiş kontrol sistemi uygulaması yapılabilir.

Raporlama:

Terminaller üzerinde biriken durum bilgileri ister online olarak, istenirse de offline olarak bilgisayara aktarılabilir.

Kolay Kullanım

Yeni nesil geçiş kontrol sistemlerimiz kolaylıkla kullanabileceğiniz şekilde oluşturulmaktadır.

Kolay Kurulum

Uzman ekibimiz tarafından ürünlerinizin kurulumları kolayca gerçekleştirilir.

Uzman Destek

Yerinde ya da online servis seçeneklerimiz ile kolay destek.

Yüksek Güvenlik

Verileriniz şifreleme teknolojilerimiz ile güven altındadır.

Esneklik

Sistem bileşenleri ihtiyacınıza göre şekillenir.

Yüksek Performans

Hızlı çalışır, rakiplerine göre ekonomiktir.

Sistem Ne Yapar

Geçiş kontrol sistemlerindeki amaç; kişilerin belirli yerlere girişini kontrol altına almak, bu girişlerle ilgili verileri toplayıp, raporlamaktır. Güvenlik veya işleyiş açısından kontrollü geçişin gerekli olduğu yerlere veya o yer içindeki bölümlere yetkisi ve izni olan kişilerin geçişini sağlayıp, tüm giriş-çıkışları kontrol altına almaktır.

Sistem Bileşenleri

Sistem bileşenleri proximity veya mifare kart okuyucular; parmak izli okuyucular, yüz tanıma okuyucuları ile turnikeler ve geçiş kontrol yazılımıdır. Bu şekilde; kartlı, turnikeli veya parmak izli geçiş kontrol sistemi uygulaması yapılabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Geçiş kontrol işlemi, kişilerin kartları, yüzleri veya parmak izleri kullanılarak, hangi
kapılardan, hangi günlerde ve hangi saatlerde geçiş yapabilecekleri önceden tanımlanarak yapılır. Bu bilgilerle ilgili rapor alınmak isteniyorsa, yetkilendirmeler de merkezi değişiklikler olabilecekse veya birden çok kapı kontrol edilecekse, sistemin bir bilgisayar bağlantısına ve bir geçiş kontrol programına ihtiyacı olacaktır.

Geçiş kontrol sistemi yalnız turnike ve kapıları değil aynı zamanda otopark ve bariyer sistemini de kontrol edebilir, durum bilgisini anında sisteme aktarabilir veya daha sonra sisteme aktarmak üzere depolayabilir.

Geçiş Kontrol Sistemi Bileşenleri

Geçiş Kontrol Sistemi Yazılımları