Ara
Close this search box.

Türkçe Kullanım
Uzman Destek
Yedek Parça Desteği
Online Teknik Servis
Yüksek Kalite
           Turnike Sistemi Ne Demek ? Turnike Nasıl Çalışır ? Turnike Çeşitleri Nelerdir ? Geçiş Turnikesi Nedir ?
    Turnike cihazı geçiş kontrol ve giriş sistemlerinin olmazsa olmazıdır. Farklı turnike modelleri ile firmalara giriş- çıkış saatleri, ziyaretçiler, yemekhane girişleri, stadyumlar, cezaevi girişleri gibi pek çok lokasyonun kontrolü sağlanır.
    Geçiş kontrol sistemlerinde sıklıkla kullanılan turnike üzerlerine monte edilen kart, parmak izi veya biyometrik yüz tanıma okuyucuları ve geçiş kontrol yazılımı güvenli bir geçiş için ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılar.
      Turnike modelleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:
  – 3 Kollu bel tipi tripod turnikeler
  – Hızı Geçiş Turnikeleri ( Cam Turnikeler )
  – Vip turnikeler
  – Yaprak turnikeler
  – Boy turnikesi. Tam boy turnikeler 304 paslanmaz çelikten veya elektrostatik boyalı olarak üretilebilirler. 
  Ancak sıcak daldırma galvanizleme işlemi ile dış ortama karşı dayanıklı hale gelirler.   
  Turnikelerin tümünde röle çıkışı bulunmakta olup; üstelik her türlü kontrol cihazını tetikleyebilir.
  Turnike montajı ve turnike fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

PL 007 Yatay Fırçalı Hijyen Bariyeri

Hijyen turnikeleri, gıda ve sağlık sektörlerinde hijyen standartlarını korumak, bulaşma riskini azaltmak için tasarlanmış özel geçiş kontrol sistemleridir. Paslanmaz çelikten yapılmış, tek yönlü geçiş ve kolay temizlenebilir özellikleriyle öne çıkar.

PL 006 Dikey Fırçalı Hijyen Bariyeri

Hijyen bariyer sistemleri, hastanelerden gıda üretim tesislerine, fabrikalardan havaalanlarına kadar geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. Kontaminasyonu önleyerek sağlıklı bir çevre oluşturur.

PL 005 Yatay Dikey Fırçalı Hijyen Bariyeri

PL 005 Hijyen Bariyeri, üretim girişlerinde kullanılan, paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş, el dezenfektanlı ve çeşitli kimlik doğrulama yöntemleriyle entegre edilebilen modern bir hijyen bariyeridir.

PL 004 Ayak Paspaslı Hijyen Bariyeri

PL 004 Ayak Paspaslı Hijyen bariyeri, üretim girişlerinde el-ayak dezenfektanıyla %100 hijyen sağlar. Gıda endüstrisi için tasarlanmış etkili ve uzun ömürlü bir çözümdür.

PL 003 Hijyen Bariyeri – Hijyen Turnikesi

PL 003 Hijyen Bariyeri, üretim girişlerinde kullanılır. Dezenfeksiyonu kolaylaştıran turnike, paslanmaz çelikten kaliteli ve hijyenik bir çözümdür.

PL-S Double Yarım Boy Turnike

PL-S Double Yarım Boy Turnike, etkili geçiş kontrolü sağlar. Kart, parmak izi, yüz tanıma ile entegre çalışır. Hastanelerden, konser alanlarına, ofisler ve stadyumlara kadar geniş kullanım imkanı sunar.

PL-S Single Yarım Boy Turnike

Yüksek güvenlik gerektiren alanlarda kullanılan paslanmaz çelik yarım boy turnikeler, kart okuyucu ve uzaktan kumanda ile entegre edilebilen özelleştirilebilir çözümler sunar.

PL 002 Vip Turnike

Vip turnikeler uzaktan kumanda ünitesi ve kart okuyucu ile uyumludur. Her türlü Access kontrol ünitesi ve jeton sistemleri monte edilebilir. Bebek arabası, tekerlekli sandalye geçişleri için uygundur.

PL 001 Cam Turnike Sistemleri

Modern cam turnike sistemleri, estetik tasarım ve yüksek güvenlikle öne çıkar. Uzaktan kumanda, kart okuyucu uyumlu. Kontrol sistemleri çeşitli seçeneklerle.

PL 300R Tripod Turnike Sistemleri

İki bacaklı, orta derece güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan her türlü mekan için kullanılabilen tripod turnikedir. Bel tipi turnikelerin üzerlerine kart , parmak izi okuyucu ve yüz tanıma okuyucuları monte edilebilir.

GL A 3 Cam Tipi Turnike

GL A 3 Cam Tipi Turnike, tekerlekli sandalye, trolley ve VIP geçişlerini mükemmel bir estetikle buluşturur. Dayanıklı ve şık tasarımıyla öne çıkar.

GL A2 Cam Tipi Turnike

GL A2 Cam Tipi Turnike, engelli geçişleri için özel tasarlanmış, şık granit, temperli cam ve krom malzeme kombinasyonu ile estetik bir görünüm sunar. Tek başına kullanılabilirken, aynı zamanda speed gate serileriyle de mükemmel uyum sağlar.

GL A1 Cam Kanatlı Vip Turnike

GL A1 Cam Kanatlı Vip Turnike: Engelli geçişleri özel tasarım, tekerlekli sandalye, trolley, bebek arabası ve VIP geçişleri için ideal. Granit, temperli cam ve krom malzeme birleşimiyle estetik şıklık sunar, aynı zamanda speed gate serileriyle uyumlu.

PL 700 ED N1 Double Turnike Sistemleri

PL 700 ED N1 Double Turnike Sistemleri, estetik tasarımı ve çift yönlü kontrolüyle öne çıkar. Paslanmaz çelikten üretilmiştir, güvenli geçiş sağlar.

HG 02 GL DP Hızlı Geçiş Turnikesi

HG 02 GL DP Hızlı Geçiş Turnikesi, estetik ve pratik bir çözüm sunar. Dar alanlarda kullanım için idealdir. Sensör kontrolleriyle güvenli geçiş sağlar, engelli uyumlu versiyonu mevcuttur.

PL 201 Bel Tipi Turnike Geçiş Sistemleri

PL 201 Bel Tipi Turnikeler, şık tasarım ve etkili güvenlikle öne çıkar. İç ve dış mekanlarda kullanım için ideal, bel yüksekliğinde 3 kollu turnike sistemleri.

Vip Geçiş Turnike Sistemleri

VIP geçiş turnikesi, tekerlekli sandalye, trolley, bebek arabası için uygun. Giriş seviyesi, klasik gövde tasarımına sahiptir. Engelli VIP turnikeleri, okuyucular ve uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir.

PL 101 Tek Ayaklı Tripod Turnike Sistemi

Giriş seviyesi, tek bacaklı, orta derece güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan tripod turnikelerdir. Jeton mekanizması ile kullanılmaya en uygun, WC girişleri ve oyun alanları gibi çeşitli yerlerde rahatlıkla kullanılabilir.

PL 702R N1 Bel Tipi Turnike

Orta güvenlik için ideal bel tipi tripod turnike, yuvarlatılmış tasarım ve özel indikatörleriyle dikkat çeker. Her türlü mekana uygun, motorlu ve otomatik kol özellikleriyle kullanışlıdır.

PL 400 Single – Double Tam Boy Turnike

Yüksek güvenlikli mekanlarda kullanılan PL 400 Single-Double Tam Boy Turnike, 3 ve 4 kollu seçenekleriyle dikkat çeker. Stadyum ve cezaevlerinde tercih edilen tam boy turnikeler, elektrostatik boyalı olarak üretilebilir.

PL 500E Tek Ayaklı Tripod Turnike Sistemleri

PL 500E Tek Ayaklı Tripod Turnike, sınırlı alanlarda güvenli geçiş sağlar. Paslanmaz çelik seçenekleri ve entegre jeton mekanizmasıyla öne çıkar. Ayrıca, çeşitli pdks ve geçiş kontrol okuyucularını destekler.

PL 500 E Double Turnike Geçiş Sistemi

Çift kollu paslanmaz çelik, giriş seviyesi, tek bacaklı, orta derece güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan her türlü mekan için kullanılabilen double tripod turnikedir.

PL 700R Tripod Turnike Sistemleri

İki bacaklı, orta derece güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan her türlü mekan için kullanılabilen tripod turnikedir. Bel tipi turnikelerin üzerlerine kart , parmak izi okuyucu ve yüz tanıma okuyucuları rahatlıkla monte edilebilir. Tripod turnikelerin kurulumu oldukça basittir.

PG 03 Paddle Gate Hızlı Geçiş Turnikeleri

Havaalanı turnikeleri de olarak adlandırılan paddle gate hızlı geçiş turnikeleri ince ve zarif yapısıyla mimarların ilk önceliklerindendir.

SG 55 Hızlı Geçiş Turnikeleri

Alt-orta derece güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan, özellikle şık mekanlar için tasarlanmış hızlı geçiş serisi turnikedir. Hızlı geçiş turnikeleri turnike geçiş sistemleri içerisinde en şık görünümlü olanlarıdır. Hızlı geçiş turnikelerinin üst kapağı granit veya cam olabilir.

COV 800 Hijyen Turnikesi

Gıda tesislerinin girişlerinde kullanılan hijyen turnikeleri, hijyen bariyeri olarak ta adlandırılabilir. Dezenfektan haznesine el uzatıldıktan sonra turnike açılır.

PL 400 E Duvara Monte Turnike

Bacak içermeyen tasarımı ile duvar vb. yerlere montaj imkanı sunan, duvara monte turnike modelleridir.

PL 300 S/D Tam Boy Turnike

Orta-Yüksek derece güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan mekanlar için kullanılabilen paslanmaz çelik ya da elektrostatik boyalı malzemeden üretilen boy turnikeleridir.

705E Double Vip Turnike

Çift kanatlı engelli geçiş turnikeleridir. Double vip turnikeler iç ve dış mekan kullanımına uygundur.

705EN-1 Vip Turnike

Tekerlekli sandalye, trolley, bebek arabası ve VIP geçişler için uygun, giriş seviyesi klasik gövde tasarımlı, kanatlı turnikedir. Vip turnikeler 304 paslanmaz çelikten yapılmıştır. Vip turnikenin kanatlar ise akriliktir.

SG 90 Hızlı Geçiş Turnikesi

Alt-orta derece güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan, özellikle şık mekanlar için tasarlanmış hızlı geçiş serisi turnikedir.

SWG 101 Mekanik Yaprak Turnike

Mekanik yaprak turnikeler genellikle market, depo vb. gibi iç mekanlarda tercih edilmektedir. Kilitli ve kilitsiz yaprak turnike modelleri mevcuttur. Market turnikesi olarak ta adlandırılırlar.

PL 400 S Yarım Boy Turnike Sistemi

Yarım boy turnikeler yüksek güvenlik ihtiyacı olan yerlerde tercih edilmektedir, paslanmaz çelik ya da elektrostatik boyalı olarak üretilebilirler.

Teklif İste

Polimek PDKS Yazılımını ücretsiz denemek için demo talebi oluşturunuz.

Entegre Çalıştığımız Programlar

PDKS Ücretsiz Demo Talep Formu

Bu formu göndererek, gizlilik politikamızı okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.