Ara
Close this search box.

Biz Kimiz?

 

Kendi ürettiği donanım ve yazılımlar ile Polimek; firmanızın kontrol ve güvenlik sistemleri alanında en  güvenilir partneridir.

 

Hikayesi İzmir’de 1995 yılında bekçi kontrol sistemleri üretimi ile başlayan Polimek, zaman içinde müşterilerinden gelen talepler ve piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda yönünü personel devam kontrol ve geçiş kontrol sistemlerine doğru çevirmiş, pdks sistemleri konusunda uzmanlaşmıştır.

Akıllı Kalem Bekçi Kontrol Sistemi ürünü ile TESİD ‘in Elektronik’te Yaratıcılık ödülüne layık görülmüş, defalarca ülkemizi uluslararası arenada temsil etmiştir.

 ‘’ Firmaya özel hizmet’’ sloganıyla hareket eden Polimek, her müşterinin talep ve ihtiyaçlarının farklı olduğunun bilinciyle müşterilerine özel yazılım, donanım ve çözümler
sunar, anahtar teslim projeler üretir.

 Gelişen teknoloji  ve günümüz ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak 2017 yılında ‘’Smartguard’’ markası ile x-ray çanta/paket ve bagaj arama cihazları ve üst arama dedektörü üretimine başlayan Polimek; ürünlerini başta Ortadoğu olmak üzere; İsrail, Ürdün, Umman, Kuveyt, Katar, Irak, İran, Mısır, İngiltere, Bulgaristan, Pakistan, Hindistan, Arnavutluk, Makedonya gibi pek çok ülkeye ihraç etmekte ve buralarda bulunan çözüm ortakları ile tüm dünyaya hizmet sunmaktadır.

Amacımız Türk ürünlerinin kalitesini tüm dünyaya kanıtlamak, 1995 yılında başlayan yolculuğumuzu her gün geliştirerek ve ileriye taşıyarak yolumuza devam etmektir.

Neden Polimek?

  • İş Yükünüz ve buna bağlı iş stresiniz azalır. 
  • Günlük sıkıcı raporlamalardan kurtulursunuz. 
  • Ay başlarında deneyimli servis personelimizin desteği ile sorunsuzca puantaj hesaplarınızı yaparsınız. 
  • Kullanıcı dostu program ara yüzleri ile kolayca ve sıkılmadan işlemlerinizi halledersiniz. 
  • Mevzuata göre sürekli geliştirilen ve güncellenen bir programa sahip olursunuz. 
  • Firmanıza özel rapor güncellemeleri talep edebilirsiniz. 
  • 1 yıl boyunca ücretsiz profesyonel teknik destek hizmetinden faydalanırsınız. 
  • Deneyimli Polimek servis ekibi gerek kurulum, gerekse sonrasında daima yanınızdadır. 
  • Polimek ürünlerinden birini kullanmaya başladığınızda; sadece bir program değil, ömür boyu yanınızda olacak olan hizmeti ve kaliteyi satın almış olursunuz… 

Teklif İste

Polimek PDKS Yazılımını ücretsiz denemek için demo talebi oluşturunuz.

Entegre Çalıştığımız Programlar

PDKS Ücretsiz Demo Talep Formu

Bu formu göndererek, gizlilik politikamızı okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.