İleri Düzey PDKS Personel Devam Kontrol Sistemleri PDKS sistemleri; ister küçük, ister dünya devi bir kuruluş olun, her ölçekteki firmaların çalışanlarının giriş çıkış saatlerini kapsamlı ve ayrıntılı olarak kayıt altında tutar. Donanım ve yazılımıyla ERP sistemleriniz ile entegre olarak çalışır.

Teklif ya da Bilgi Alın!

Giriş- Çıkış Kontrolü

Çalışma saati ayarlayabilme özelliği ile günlük çalışma saatiniz 7:30 saatten farklı olsa bile bu özellik sayesinde aylık toplam çalışma saat hesaplamanız da herhangi bir karışıklık olmaz.Çalışanlarınızın vardiyalarını onay mekanizmasından geçirerek takip edebilir; mesai nedenlerini girebilirsiniz.

Entegrasyon

PDKS yazılımlarımız; tüm muhasebe programları ile uyumlu çalışıp, veri alışverişi yapabilmektedir. Donanım ve yazılımlarımız tüm ERP sistemleri ile full entegre çalışır.

Raporlama

Aylık ve yıllık mesai nedenlerini rapor çıktısı alabilirsiniz. PDKS excel listeleri ile tüm raporları excel formatında alabilir; istenilen alan seçimleriyle kendi raporunuzu hazırlayabilirsiniz.

Kolay Kullanım

PDKS donanım ve yazılımlarımız kolaylıkla kullanabileceğiniz şekilde oluşturulmaktadır.

Kolay Kurulum

Uzman ekibimiz tarafından ürünlerinizin kurulumları kolayca gerçekleştirilir.

Uzman Destek

Yerinde ya da online servis seçeneklerimiz ile kolay destek.

Yüksek Güvenlik

Verileriniz şifreleme teknolojilerimiz ile güven altındadır.

Esneklik

Sistem bileşenleri ihtiyacınıza göre şekillenir.

Yüksek Performans

Hızlı çalışır, rakiplerine göre ekonomiktir.

Personel Devam Kontrol Sistemi Ne Yapar ?

Personel devam kontrol sistemi (PDKS), şirket personelinin giriş-çıkış zamanlarının kayıt altına alınması ve bu kayıtlarla ilgili günlük ve aylık raporların oluşturulmasını sağlayan, bilgisayar tabanlı elektronik bir sistemdir. Amaç insan iş gücünü minimuma indirerek hatasız kayıtlar oluşturabilmektir.

Masaüstü pdks, web pdks ve mobil pdks olmak üzere farklı versiyonları mevcuttur.

Personel devam kontrol sistemleri (PDKS); şirketinizin, üretim bandınızın, personelinizin, iş gücünüzün, daha efektif çalışmasını sağlar ve maksimum verim almanıza yardımcı olur. Her firmanın çalışma alanları farklı olduğu gibi, ihtiyaçları ve orada kullanılması gereken ekipmanlar da birbirinden farklıdır.

Polimek olarak biz; ihtiyaçlarınıza ve çözülmesini arzu ettiğiniz sorunlara odaklanır ve buna en uygun ekipmanlar ile size en uygun çözümü sunarız. 

PDKS yazılımlarımız MS SQL veritabanını kullanmaktadır.

Personel Devam Kontrol Sistemi Bileşenleri

Her firmanın çalışma alanları farklı olduğu gibi, ihtiyaçları ve orada kullanılması gereken ekipmanlar da birbirinden farklıdır. Polimek olarak biz; ihtiyaçlarınıza ve çözülmesini arzu ettiğiniz sorunlara odaklanır ve buna en uygun ekipmanlar ile size en uygun çözümü sunarız. Pdks sistemlerinde öncelikle verilerin toparlanması için bir terminale ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu terminal talebinize göre kart okuyucu, parmak izi okuyucu veya yüz tanıma okuyucusu olabilir, yüz tanıma okuyucularının termometre özellikli olanları da mevcuttur. Tüm bu terminaller dilenirse turnikelere de bağlanabilir.

Terminalin dışında bir de tabiki personel devam kontrol yazılımı bu sistemin bileşenidir. Firmanızın ihtiyacına göre profesyonel, standart yada small pdks yazılımlarımızdan birini tercih edebilirsiniz.

Pdks yazılımımızın mobil versiyonu sayesinde de dışarıdaki personelinizin takibini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Personel Devam Kontrol Sistemi Nasıl Çalışır?

Firmaların ihtiyaçlarına ve  işgören sayılarına göre farklılık gösterebilen; personel kontrol programları ile kart, parmak izi veya yüz tanıma okuyucuları kullanılabilir.

Personel devam kontrol sistemlerine turnikeler ve farklı kontrol donanımları da ilave edilebilir.

Personel devam kontrol sisteminde terminaller üzerinde biriken giriş ve çıkış kayıtlarının kontrol programının bulunduğu bilgisayara aktarılarak puantaj ve bordroya esas olan raporların kolay ve çok kısa bir süre içinde hazırlanması mümkün olmaktadır.

Gerekli istatistiksel döküm ve listeler (günlük ve aylık puantaj dökümleri, hareket listeleri, gelmeyenler, geç gelenler, erken çıkanlar, fazla mesai yapanlar, izinliler, vs.) kolaylıkla alınabilmektedir.

Teklif İste

Sohbeti Başlat
Bize Ulaşın