Araç Geçiş Kontrol Sistemleri İleri teknoloji araç geçiş kontrol sistemleri ile güvenli ve kontrollü geçiş alanlarında kollu bariyer, mantar bariyer ve road blockerları kullanabilirsiniz. Bariyer sistemi fiyatları ve projelendirme için bize ulaşın !

Teklif ya da Bilgi Alın!

Üst Düzey Güvenlik:

Yeni nesil araç geçiş kontrol sistemlerinde üstün kalite.

Kollu bariyer sistemleri, otomatik bariyer, mantar bariyer, sabit mantar bariyer, hidrolik mantar bariyer ve road blocker lar ile araç giriş çıkışlarınız kontrol altında !

Yüksek Müşteri Memnuniyeti:

Polimek otomatik bariyer sistemlerinde yüksek müşteri memnuniyeti sunar.

Azerbaycan’lı petrol rafinerisi Soccar’ın girişinde; kollu bariyer sistemleri ile beraber hidrolik bariyer sistemleri de kullanılmaktadır.

Kolay Kullanım

Bariyer sistemlerinin kolay ve sorunsuz kullanımı işin en önemli kısmıdır. Road blocker, kollu bariyer ve mantar bariyer sistemleri ile güvenliğinizi sağlarken bu sistemleri sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz çok önemlidir. Uzman ekibimiz tarafından ürünlerinizin kurulumları kolayca gerçekleştirilir.

Uzman Destek

Araç geçiş kontrol sistemlerinize yerinde ya da online teknik destek servisi seçeneklerimiz ile kolay destek. Satış sonrası, sistem destek sözleşmeleri ile devam eden destek hizmetimiz ile daima yanınızdayız.

Esneklik

Sistem bileşenleri ihtiyacınıza göre şekillenir. Kollu bariyerleri dilerseniz uzaktan kumandalı şekilde, ya da kart okuyucu ve ya rfid okuyucular ile hgs sistemi olarak temin edebilirsiniz. Mantar bariyerleri ise, ihtiyacınıza göre sabit veya hidrolik tercih edebilirsiniz. Road blocker ölçüleri talebinize göre şekillenebilir.

Yüksek Performans

Araç geçiş kontrol sistemlerinde hız ve yüksek performans çok önemlidir. Polimek bariyer fyatları rakiplerine göre ekonomiktir.

Bariyer Nedir? Bariyer Sistemi Ne Yapar?

Bariyer sistemi araçların geçişlerinin sınırlandırılıp; güvenli ve kontrollü geçiş alanları oluşturulmak istenen yerlerde araç geçiş kontrol sistemleri olarak kullanılmaktadır.

Bariyerlerin pek çok çeşitleri vardır.

Hgs sistemi gibi çalışan otomatik kollu bariyer sistemleri veya manuel uzaktan kumanda ile çalışan bariyer sistemi, mantar bariyerler ve üst düzey güvenlik sağlanmak istenen yerlerde tercih edilen road blocker lar da bariyer sistemlerindendir.

Bariyer Sistemi Bileşenleri

Araç geçiş kontrol sistemleri ürünlerimiz arasında;
– Kollu bariyerler
– Mantar bariyerler ve
– Road Blockerlar bulunmaktadır.
Kollu bariyerler özellikle yerleşim yerleri ve halka açık alanlar için uygundur, dilenirse kartla, rfid etiketle, uzaktan kumanda ve buton gibi her türlü geçiş kontrol sistemi ile uyumludur.
Mantar bariyerler ve road blocker lar ise üst düzey güvenlik önlemi alınması gereken halka açık alanlarda kullanılır.

Bariyer Geçiş Sistemi Nasıl Çalışır?

Bariyer, araç giriş ve çıkışlarını kontrol edebilmek için özellikle orta yoğunlukta araç trafiğine sahip olan kapalı ve açık otopark uygulamaları, site girişleri, iş yeri, okul, alışveriş merkezi, fabrika giriş çıkışları için kullanılan efektif maliyetli üründür.

Ana gövde standart olarak 3002 ral kodu ile elektrostatik boya ile üretilmektedir. Bariyer de; montaj aparatı, 4 metre ledsiz kol, antishock rubber, reflektif etiket, fotosel ve fotosel ayağı standart olarak bulunmaktadır. Opsiyonel olarak ledli 4 mt kol, uzaktan kumanda, flaşör, kol çatalı, loop, buton, ısıtıcı ve fan ünitesi mevcuttur.

Araç Geçiş Kontrol Sistem Bileşenleri

Teklif İste

Sohbeti Başlat
Bize Ulaşın