Turnike Geçiş Sistemleri Geçişlerin kontrol altına alınmak istendiği yerlerde en sık tercih edilen ürünler turnike sistemleridir.Polimek Elektronik olarak yeni nesil turnikeli geçiş kontrol cihazlarımızla anahtar teslim hizmetler sunarız..

Teklif ya da Bilgi Alın!

Üst Düzey Kontrol:

Yeni nesil turnikeler ile firmalara giriş-çıkış saatleri, ziyaretçiler, yemekhaneler, stadyumlar, gibi bir çok yer kontrol altına alınabilir.

Kişiselleştirilebilir Tasarım:

İsteğe göre turnikelerin üzerine parmak izi okuyucu; kart okuyucu veya yüz tanıma okuyucuları monte edilir.

Kolay Kullanım

Uzman ekibimiz tarafından ürünlerinizin kurulumları kolayca gerçekleştirilir.

Uzman Destek

Yerinde ya da online servis seçeneklerimiz ile kolay destek.

Esneklik

Sistem bileşenleri ihtiyacınıza göre şekillenir.

Yüksek Performans

Hızlı çalışır, rakiplerine göre ekonomiktir.

Sistem Ne Yapar?

Geçiş kontrol amacına yönelik olan turnike seçimi orada uygulanmak istenen güvenlik sistemi ile bağlantılıdır. Farklı çeşitlerde ki turnikeler ile firmalara giriş – çıkış saatleri, ziyaretçiler, yemekhaneler, stadyumlar, vb. gibi bir çok yer kontrol altına alınabilir.İsteğe göre turnikelerin üzerine parmak izi okuyucu; kart okuyucu veya yüz tanıma okuyucuları monte edilir.

Sistem Bileşenleri

Turnike çeşitlerini; tripod (bel tipi ) turnikeler; hızlı geçiş turnikeleri; tam boy turnikeler ve vip turnikeler olarak 4 ana başlıkta toplayabiliriz. Hijyen ve Pandemi serisi için üretilmiş olan Cov 800 model turnikeyi de tüm hijyen ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.

Sistem Nasıl Çalışır?

Turnikeleri, bel tipi turnikeler, boy tipi turnikeler, vip turnikeler ve hızlı geçiş turnikeleri olmak üzere dört ana başlıkta toplayabiliriz. Bel tipi turnikeler genellikle; kamu kurum ve kuruluşları ile metro istasyonlarında bulunurken; boy tipi turnikeleri stadyum ve cezaevi girişleri gibi yüksek güvenlik istenen yerler de bulabiliriz. Hızlı geçiş turnikeleri dediğimiz daha şık modelli turnikeler ise; genelde plaza girişleri gibi mimari açıdan daha önemli lokasyonlara yerleştirilir.