X-Ray Bagaj Arama Cihazları Güvenliğin oldukça önem taşıdığı günümüz koşullarında ileri teknoloji Smartguard x-ray bagaj çanta arama cihazlarımız ile güvenliğiniz kontrol altında !

Teklif ya da Bilgi Alın!

Üst Düzey Güvenlik:

İleri teknoloji X-ray cihazlarımız paket, koli, çanta v.b. içerisinde tehlikeli madde olup olmadığını önceden tespit etmeye yaramaktadır.

Yüksek Kalite:

Smartguard x-ray cihazının tüm bileşenleri dünya standartlarındaki markalardan oluşmaktadır. Foto dedektörleri Japon malı Hamamatsu, konveyör bandı ve motoru Alman malı Interroll, jeneratörü Amerika menşeili Spellman markadır.

Yüksek Müşteri Memnuniyeti:

Polimek ile hızlı sevkiyat ve kurulum hizmeti; satış sonrası telefonla ve uzak masaüstü bağlantısı ile ücretsiz destek hizmeti sunmaktayız.

Kolay Kullanım

Uzman ekibimiz tarafından ürünlerinizin kurulumları kolayca gerçekleştirilir.

Uzman Destek

Yerinde ya da online servis seçeneklerimiz ile kolay destek.

Esneklik

Sistem bileşenleri ihtiyacınıza göre şekillenir.

Yüksek Performans

Hızlı çalışır, rakiplerine göre ekonomiktir.

Sistem Ne Yapar?

X-ray çanta / paket arama kontrol cihazları; çanta, koli, paket içerisinde tehlikeli madde olup olmadığını x-ışınları vasıtası ile tespit etmeye yarayan görüntüleme sistemleridir.

Sistem Bileşenleri

X-ray bagaj arama cihazlarının kullanım yeri ve amacına göre bir çok farklı modelleri mevcuttur, önemli olan kullanım amacını iyi tespit etmektir.
Kullanılacak yere göre x-ray bacak kontrol cihazının tünel ölçüleri belirlenir.
5030 tünel ölçüleri genellikle alışveriş merkezleri girişleri, kamu kurum ve kuruluşları gibi sadece el çantası ile girilen yerler için uygunken; kontrol edilmek istenen paketin ebatları büyüdükçe; 6550, 8065 veya 100100 gibi ölçülere geçilmesi gerekir.
Havaalanları, otobüs terminalleri, otel girişleri gibi mekanlar büyük tünel ölçüleri olan x-ray bagaj arama kontrol cihazlarını tercih etmelidir.

Sistem Nasıl Çalışır?

X-ray kontrol cihazının en önemli özelliği de jeneratörünün gücüdür.
Jeneratör gücüne göre cihaz 3 veya 4 renk görüntü verebilir, organik-inorganik ayrımı yapabilir.

X-Ray Bagaj Arama Cihazları Bileşenleri