Ara
Close this search box.

Türkçe Kullanım
Uzman Destek
Yedek Parça Desteği
Online Teknik Servis
Yüksek Kalite

4233A X-Ray Cihazı ve Bagaj Arama Sistemi

Türkiye'de bu ölçüde bir ilk olan SG 4233 A x-ray cihazı; küçük ölçüsü ile güvenlik eğitimleri için tercih edilir. En küçük tünel ölçüsüne sahip olan X-ray cihazı AVM girişlerinde de sıklıkla kullanılmaktadır.

5030A X-Ray Cihazı ve Bagaj Kontrol Sistemleri

5030 tünel boyutuna sahip x-ray cihazı en sık tercih edilen x-ray bagaj arama modelidir. Küçük ve ergonomik ölçülerinin yanı sıra, görüntü kalitesi de oldukça yüksektir.

5030B X-Ray Cihazı ve Bagaj Arama Sistemleri

SG 5030 B x-ray bagaj tarama cihazı küçük ve ergonomik ölçüleri nedeni ile kamu ve AVM girişlerinde en çok tercih edilen x-ray cihazıdır.

5030C X-Ray Paket ve Çanta Arama Sistemleri

5030C X-Ray Paket ve Çanta Arama Sistemleri eko serisi hem fiyat olarak uygun maliyetlidir, hem de 140 Kw lık jeneratörü ile görüntü kalitesi çok yüksektir.

6040A X-Ray Cihazı ve Bagaj Arama Sistemleri

SG 6040 A x-ray bagaj tarama cihazı küçük ve ergonomik ölçüleri nedeni ile kamu ve AVM girişlerinde en çok tercih edilen x-ray cihazıdır.

6040B X-Ray Bagaj Kontrol Cihazı

6040B X-Ray Bagaj Kontrol Cihazı Türkiye'de tek 160 kw jeneratör ölçüsüne sahiptir, görüntü kalitesi çok yüksektir.X-ray cihazları güvenlik kontrolünün yanı sıra firmalardan dışarıya mal çıkarılmasının da önüne geçer. (metal, bakır, altın vb.)

6550A X-Ray Çanta ve Bagaj Arama

6550A x-ray bagaj arama cihazı orta büyüklükteki ölçüleri nedeni ile kamu kurumlarında en çok tercih edilen x-ray cihazıdır. Diğer x-ray cihazlarından farklı olarak jeneratör özelliği 100 Kw şeklindedir.

6550C X-Ray Cihazı ve Bagaj Arama Sistemleri

SG 6550 C x-ray orta büyüklükteki bagajlar için idealdir. 140 Kw lık jeneratörü ile çok kaliteli bir görüntü sağlar. Altın, metal, gıda içerisinde ki maddelerin bulunmasında da oldukça etkili şekilde kullanılabilir.

8065 X-Ray Cihazı ve Bagaj Arama Sistemleri

8065 x-ray cihazı havaalanları, terminaller ve içerisinden büyük bagaj geçirilecek yerler için uygundur. 160 Kw jeneratör gücüne sahiptir.

10080 X-Ray Çanta ve Bagaj Arama Cihazı

10080 X-Ray Çanta ve Bagaj Arama Cihazı, büyük boy x-ray cihazıdır. Havaalanlarında en çok kullanılan x-ray modelidir. Tünel boyutu ile idealdir. Kurşun geçirmez perdesi ile x-ray ışınlarında kesinlikle sızıntı yapmaz.

Büyük Boy X-Ray Cihazı ve Bagaj Arama Sistemi

Büyük Boy X-Ray Cihazı ve Bagaj Arama Sistemi genellikle havaalanları , otobüs ve vapur terminalleri ile tren garları için tasarlanmış bir üründür.

150150 Dual View X-Ray Cihazı

SG-L 150150 D x-ray bagaj tarama cihazı küçük ve ergonomik ölçüleri nedeni ile kamu ve AVM girişlerinde en çok tercih edilen x-ray cihazıdır.

SG-L 100100 D (Çift Jenaratör) X-Ray Cihazı ve Bagaj Arama Sistemleri

SG-L 100100 D (Çift Jenaratör) x-ray bagaj tarama cihazı küçük ve ergonomik ölçüleri nedeni ile kamu ve AVM girişlerinde en çok tercih edilen x-ray cihazıdır.

Teklif İste

Polimek PDKS Yazılımını ücretsiz denemek için demo talebi oluşturunuz.

Entegre Çalıştığımız Programlar

PDKS Ücretsiz Demo Talep Formu

Bu formu göndererek, gizlilik politikamızı okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.