Ara
Close this search box.

Türkçe Kullanım
Uzman Destek
Yedek Parça Desteği
Online Teknik Servis
Yüksek Kalite

5030A X-Ray Çanta Arama Cihazı

SG 5030 A x-ray bagaj tarama cihazı küçük ve ergonomik ölçüleri nedeni ile kamu ve AVM girişlerinde en çok tercih edilen x-ray cihazıdır.

SG 5030 C X-ray Bagaj Kontrol Cihazı

X-ray görüntüleme cihazları el bagajlarının ve bavulların içerisinde patlayıcı ve kesici madde olup olmadığının tespitini yapmaya yarayan sistemlerdir. En sık havaalanları, alışveriş merkezleri, kamu kurum ve kuruluşlarının girişlerinde kullanılmaktadır. X-ray cihazlarının jeneratör boyutlarına göre görüntü  özellikleri 3 veya 4 renkli olabilir.

6550A X-ray Cihazları

6550 tünel boyutuna sahip x-ray bagaj arama ve kontrol cihazları orta bay çanta ve bavullar için idealdir. Havaalanları, avm girişleri gibi pek çok güvenlik noktasında kapı dedektörleri ile birlikte kullanılmaktadır.

6550C X-Ray Çanta ve Bagaj Arama Cihazı

6550 tünel boyutuna sahip x-ray bagaj kontrol cihazları orta bay çanta ve bavullar için idealdir.Orta sınıfta olan bu tünel boyutuna sahip x-ray cihazları tüm cezaevleri, havaalanları, kargo firmaları, alışveriş merkezleri ile resmi ve özel tüm işletmeler için uygundur.

Smartguard 8065C X-Ray Cihazı

Smartguard SG 8065 C x-ray paket arama cihazı büyük boy bagajlar ve koliler için tasarlanmıştır.

Smartguard 10080C X- Ray Cihazı

Smartguard 10080C X- Ray Cihazı büyük boy tünel ölçüleri sayesinde; yolcu bavulları, büyük boy paket ve koliler, ağır yükler, paletli yükler vb. görüntülemek için idealdir.

Smartguard 100100C X-Ray Cihazı

Smartguard 100100C X-Ray Cihazı büyük boy tünel ölçüleri sayesinde; yolcu bavulları, büyük boy paket ve koliler, ağır yükler, paletli yükler vb. görüntülemek için idealdir.

Teklif İste

Polimek PDKS Yazılımını ücretsiz denemek için demo talebi oluşturunuz.

Entegre Çalıştığımız Programlar

PDKS Ücretsiz Demo Talep Formu

Bu formu göndererek, gizlilik politikamızı okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.