X-Ray Çanta/Bagaj Arama Cihazları Güvenliğin oldukça önem taşıdığı günümüz koşullarında ileri teknoloji Smartguard x-ray bagaj çanta arama cihazlarımız ile güvenliğiniz kontrol altında !

Teklif ya da Bilgi Alın!

Türkçe Kullanım
7/24 Destek
Yedek Parça Desteği
Online Teknik Servis
Yüksek Kalite
5030_3_01_product_large_thumb

SG 5030 C X-ray Bagaj Kontrol Cihazı

X-ray görüntüleme cihazları el bagajlarının ve bavulların içerisinde patlayıcı ve kesici madde olup olmadığının tespitini yapmaya yarayan sistemlerdir. En sık havaalanları, alışveriş merkezleri, kamu kurum ve kuruluşlarının girişlerinde kullanılmaktadır. X-ray cihazlarının jeneratör boyutlarına göre görüntü  özellikleri 3 veya 4 renkli olabilir.
smartguard-6550a-x-ray-photo

6550A X-ray Bagaj Kontrol Cihazları

6550 tünel boyutuna sahip x-ray bagaj arama ve kontrol cihazları orta bay çanta ve bavullar için idealdir. Havaalanları, avm girişleri gibi pek çok güvenlik noktasında kapı dedektörleri ile birlikte kullanılmaktadır.
6550_3_01_product_large_thumb_1

6550C X Ray Bagaj Kontrol Cihazı

6550 tünel boyutuna sahip x-ray bagaj kontrol cihazları orta bay çanta ve bavullar için idealdir. Orta sınıfta olan bu tünel boyutuna sahip x-ray cihazları tüm cezaevleri, havaalanları, kargo firmaları, alışveriş merkezleri ile resmi ve özel tüm işletmeler için uygundur.

Teklif İste

Sohbeti Başlat
Bize Ulaşın