Ara
Close this search box.

Polimek’ten Donanım ve Yazılım Entegre Çözümleri

Firmamız pazarlama direktörü Ekin Polat’ın çözümlerimiz hakkında Mall Report dergisine verdiği röportajı aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.. http://www.mallreport.com.tr/urun-ve-hizmet/polimekten-donanim-ve-yazilim-iceren-entegre-cozumler/4325

Hikayesi İzmir’de 1995 yılında bekçi kontrol sistemleri üretimi ile başlayan Polimek, zaman içinde müşterilerinden gelen talepler ve piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda yönünü personel devam kontrol ve geçiş kontrol sistemlerine doğru çevirmiş, pdks sistemleri konusunda uzmanlaşmıştır.

Akıllı Kalem Bekçi Kontrol Sistemi ürünü ile TESİD ‘in Elektronik’te Yaratıcılık ödülüne layık görülmüş, defalarca ülkemizi uluslararası arenada temsil etmiştir.

‘’ Firmaya özel hizmet’’ sloganıyla hareket eden Polimek, her müşterinin talep ve ihtiyaçlarının farklı olduğunun bilinciyle müşterilerine özel yazılım, donanım ve çözümler
sunar, anahtar teslim projeler üretir.

Gelişen teknoloji  ve günümüz ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak 2017 yılında ‘’Smartguard’’ markası ile x-ray çanta/paket ve bagaj arama cihazları ve üst arama dedektörü üretimine başlayan Polimek; ürünlerini başta Ortadoğu olmak üzere; İsrail, Ürdün, Umman, Kuveyt, Katar, Irak, İran, Mısır, İngiltere, Bulgaristan, Pakistan, Hindistan, Arnavutluk, Makedonya gibi pek çok ülkeye ihraç etmekte ve buralarda bulunan çözüm ortakları ile tüm dünyaya hizmet sunmaktadır.

Amacımız Türk ürünlerinin kalitesini tüm dünyaya kanıtlamak, 1995 yılında başlayan yolculuğumuzu her gün geliştirerek ve ileriye taşıyarak yolumuza devam etmektir.

Teklif İste

Polimek PDKS Yazılımını ücretsiz denemek için demo talebi oluşturunuz.

Entegre Çalıştığımız Programlar

PDKS Ücretsiz Demo Talep Formu

Bu formu göndererek, gizlilik politikamızı okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.