Ara
Close this search box.

Polimek Akıllı Kalem Nedir? Akıllı Kalem Kurulumu

Devriye tur kontrol sistemi güvenlik açısından önemli olarak belirlenmiş noktaların, belirli zaman diliminde ziyaret edilip edilmediğini kontrol altına alan teknolojik bir sistemdir. Kontrol edilmesi istenen noktalara, akıllı kalem ile dokunulduğunda hangi bekçinin, hangi tarih ve saatte nereyi kontrol altına aldığını bilebiliriz. İşte bu sistemin üretimini, Polimek Elektronik %100 yerli olarak gerçekleştirmektedir. Sistemin tamamen yerli olması birçok konuda avantaj sağlamaktadır.

Polimek Elektronik, devriye tur kontrol sisteminin tüm donanımlarını kendisi ürettiği içim, üretim sürecini istediği gibi yönetebilir ve herhangi bir teknolojik gelişmede ürüne daha kolay müdahale edebilecek durumdadır. Aynı zamanda ürünün test aşamasında karşılaşılan bir aksaklıkta hızlı bir şekilde etki etme, düzeltme şansı da olabilmektedir. % 100 yerli olmak bu sebeple Polimek Elektronik’i her zaman bir adım önde tutmaktadır.

Yerli üretimin sağladığı bir diğer avantaj ise teknik servis ve hizmet desteğinde zaman tasarrufu sağlamasıdır. Üründe veya herhangi bir parçasında arıza olması durumunda hızlı bir şekilde müdahale edilebilir ve sorun kısa sürede çözülebilir. İthal olan bir üründe parça temini veya soruna müdahale uzun zaman alabilmektedir.

Teklif İste

Polimek PDKS Yazılımını ücretsiz denemek için demo talebi oluşturunuz.

Entegre Çalıştığımız Programlar

PDKS Ücretsiz Demo Talep Formu

Bu formu göndererek, gizlilik politikamızı okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.