Ara
Close this search box.

Firmalar için PDKS Kullanmak Neden Önemli?

Firma sahiplerinin PDKS sistemleri kullanmasının bir çok farklı ve geçerli nedeni olsa da, en temel  sebep herkesin parasının karşılığını almak istemesidir.

Bu işçi içinde işveren için de aynı şekildedir. Çalışan ile işi kaytaranı en kolay şekilde ayırmanın yolu yeni nesil bir personel devam kontrol sistemi kullanmaktır.

Pdks sistemleri, hem çalışanı hem işvereni koruyup kollayan, ücretlerin hak ediş usulüne göre hesaplanmasını, ay sonunda personelin giriş-çıkış verilerine göre puantajının hazırlanmasına yardımcı, firmada kullanılan maaş hesaplama veya muhasebe programına ya da ERP ve SAP yazılımlarına entegre olabilen yazılımlardır.

Firma sahibi PDKS sistemlerini kullanarak; personelini denetler ve verimliliğini arttırır.

Aynı zamanda insan kaynakları çalışanları eskiden elle yaptıkları pek çok iş digitalleştiği için vakitten tasarruf ederek, bu vakti firma için daha verimli kullanabilirler.

Pdks kullanımı yanlış veri girişinden kaynaklı sorunları azaltarak, hatalı maaş bordrosu riskini en aza indirir.

Pdks yazılımları sürekli güncellenen iş kanununa göre uyarlanır ve sizi çağın gerisinde bırakmaz.

Çalışanlar PDKS sistemi üzerinden izin başvurusu yaparak, onaylarını kısa sürede alabilirler .

İşten ayrılan çalışanlarla yaşanabilecek olan hukuki anlaşmazlıklarda pdks verileri mahkemece yazılı delil olarak kabul edilir.

Özellikle pandemi ile beraber değişen hayatımıza İK uygulamaları da ayak uydurdu.

Dilerseniz web tabanlı pdks yazılımı kullanarak çalışanlarınızı nerede olursanız denetleyebilir, tüm pdks süreçlerini tek yerden yönetebilirsiniz.

Personeli sahada çalışan ve personelinin anlık olarak takibini yapmak isteyen işletmeler için tasarlanmış olan mobil pdks yazılımı ile personelinizin hangi saatte hangi lokasyonda olduğu verisini anlık olarak takip edebilirsiniz.

Personel takibini yalnız bilgisayardan değil, mobil telefonlardan ve tabletlerden de gerçekleştirebilirsiniz.

Şirketler de parmak izi gibidir.

Her birinin birbirinden çok ayrı çalışma şekilleri, talep ve beklentileri vardır.

Dilerseniz ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde tamamen sizin için hazırlanmış öze raporlamalar ve uygulamalarla pdks sistemlerinizi özelleştirebilirsiniz.

En önemli olan ve asla geri gelmeyen zamanı en verimli kullanmanıza yardımcı olmak için Polimek profesyonel personel devam kontrol yazılımları üreticisi olarak 1995’ten buradayız…

Teklif İste

Polimek PDKS Yazılımını ücretsiz denemek için demo talebi oluşturunuz.

Entegre Çalıştığımız Programlar

PDKS Ücretsiz Demo Talep Formu

Bu formu göndererek, gizlilik politikamızı okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.