Ara
Close this search box.

Personel Devam Kontrol Sistemi Nerede Kullanılır?

Bünyesinde çalışan barındıran ister küçük, ister büyük çaplı her firma Personel Devam Kontrol Sistemleri (PDKS) kullanabilir.

Firmalar ay sonlarında çalışanlarının giriş/çıkış saatlerini kontrol edebilmek; mesai takibini sağlıklı bir şekilde yapabilmek; maaşlarını hatasız hesaplayabilmek; insan iş gücü kaybını ortadan kaldırabilmek için personel devam kontrol sistemlerini (PDKS) tercih etmektedirler.PDKS ile personellerin çalışma alanları dışında geçirdikleri zaman belirlenebilmekte; buna göre maaş kesintileri veya fazla mesaileri hesaplanabilmektedir.

Aynı zamanda işletmelere gelen ziyaretçilerin kime, ne zaman, ne için ve hangi sebeple geldiği kayıt altına alınabilmektedir.

Personel devam kontrol sistemleri kart, parmak izi veya yüz tanıma okuyucuları ile beraber çalışabilmektedir; dilenirse bu sistemler turnikelere de adapte edilebilir.PDKS yazılımının farklı modülleri bulunmaktadır; bunlar arasında geçiş kontrol ve yemekhane modülleri de yer almaktadır.

Geçiş kontrol modülü online olarak anlık veri yakalayıp raporlayabilen bir sistemdir.

Yemekhane modülü ise; yemekhanelerde kişilere tanımlanan geçiş hakları dahilinde öğünleri sınırlandırabilen bir sistemdir.

İstenildiğinde kişi bazlı ve öğün bazlı raporlama verebilmektedir.

Ayrıca PDKS yazılımlarının small ve professional olmak üzere hem küçük çaplı, hem büyük çaplı firmalara özel varyasyonları mevcuttur.

Teklif İste

Polimek PDKS Yazılımını ücretsiz denemek için demo talebi oluşturunuz.

Entegre Çalıştığımız Programlar

PDKS Ücretsiz Demo Talep Formu

Bu formu göndererek, gizlilik politikamızı okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.