Ara
Close this search box.

PDKS Sistemi Ne Demek ?

PDKS; Personel devam kontrol sistemleri perakende, gıda, turizm, lojistik, eğitim, güvenlik, sağlık, sanayi, otomotiv, hizmet vb. birçok sektörde insan kaynakları departmanları ve çalışanları için olmazsa olmazdır.

Polimek PDKS Yazılımları;

Perakende, gıda, otomotiv, sanayi gibi rekabet odaklı pek çok sektörde hizmet veren Kobi ve kurumsal firmaların, personel tanımlamaları, izin ve zaman yönetimleri, vardiya takibi, puantaj ve puantaja bağlı maaş hesaplamaları ve bunların bordroya aktarılması gibi oldukça fazla iş gücü ve emek gerektiren çalışmalarda size ve ekibinize yardımcı olur.

Kısaca Profesyonel bir PDKS Sistemi ile; iş gücü yönetimi ve insan kaynakları yönetiminde; insan kaynakları departmanlarının zamandan tasarruf etmesini sağlar.

Profesyonel PDKS Yazılımlarımız birçok donanımla rahatlıkla entegre edilebilir.

Bu donanımlar;

Parmak izi, yüz tanıma, el ve damar tanıma gibi biyometrik sistemler;

Turnike geçiş sistemleri

Rfid okuyuculardır.

Profesyonel PDKS Yazılımlarının içerisine; geçiş kontrol, yemekhane ve kantin takip sistemi, sms bilgilendirme vb. firma taleplerinize göre farklı modüller eklenebilir.

Sizde profesyonel PDKS sistemlerimiz hakkında deneyimli uzmanlarımızdan yardım almak isterseniz size bir telefon kadar uzağız…

Teklif İste

Polimek PDKS Yazılımını ücretsiz denemek için demo talebi oluşturunuz.

Entegre Çalıştığımız Programlar

PDKS Ücretsiz Demo Talep Formu

Bu formu göndererek, gizlilik politikamızı okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.