Ara
Close this search box.

EİB Personel Devam Kontrol Sistemi ve X-Ray Kurulumu

Türkiye’deki ilk ihracatçı birliği olan Ege İhracatçı Birlikleri 1939 yılında kurulmuştur. Ege İhracatçı Birlikleri, 80 yıldan buyana dış ticaret deneyimiyle, Ege Bölgesi’nde 12 farklı sektörde faaliyet gösteren 7500’ün üzerinde ihracatçı firmayı temsil etmektedir.EİB ‘ nin temel amacı üye firmalarına faaliyet gösterdikleri 12 sektörde sürdürülebilir, karlı ihracat artışı için kaynak sağlamaktır.

Ege İhracatçı Birlikleri 2016 yılından itibaren geçiş kontrol ve personel devam kontrol sistemlerinde Polimek Elektronik’i tercih etmektedir.

Geçiş kontrol sistemlerinde amaç; güvenlik veya işleyiş açısından kontrollü geçişin gerekli olduğu yerlere, yetkisi ve izni olan kişilerin geçişini sağlayıp tüm giriş-çıkışları kontrol altına almaktır.

Ege İhracatçı Birlikleri bu sistemlerden parmak izi – yüz tanıma okuyuculu cihazı kullanmakta olupay sonlarında çalışanlarının giriş/çıkış saatlerini kontrol edebilmek; mesai takibini sağlıklı bir şekilde yapabilmek, maaşlarını hatasız hesaplayabilmek, insan iş gücü kaybını ortadan kaldırabilmek için PDKS yazılımı ile birlikte giriş çıkışları kontrol altına almaktadır.

Ege İhracatçı Birlikleri’nin kullanmakta olduğu geçiş kontrol cihazlarından sonra; x-ray çanta ve paket arama cihazı kullanımında da seçimini Polimek Elektronik’inSmartguard 5030 A ürününden yana kullanmıştır.

Ana girişte metal kapı dedektörünün hemen yanına yerleştirilen x-ray cihazını kullanacak olan operatöre de gerekli bilgi ve eğitim verilmiştir.

Firmamız için müşteri memnuniyeti çok büyük önem taşımaktadır. Müşterilerimizi memnun etmek işletmemizin başarısında ve sürekliliğinde en önemli kriterlerdendir.

Ege İhracatçı Birlikleri de Polimek Elektronik’in başarılarından bir tanesi olmuştur.

Teklif İste

Polimek PDKS Yazılımını ücretsiz denemek için demo talebi oluşturunuz.

Entegre Çalıştığımız Programlar

PDKS Ücretsiz Demo Talep Formu

Bu formu göndererek, gizlilik politikamızı okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.