Ara
Close this search box.

Egepen Deceuninck Güvenlik Geçiş Sistemleri Kurulumu

PVC profil sektörünün en geniş ürün yelpazesine sahip Egepen Deceuninck, dünya standartlarındaki üretim kalitesi ile 130 bin dönüm arazi üzerinde 78 bin 300 metrekare kapalı alan ile İzmir Menemen Plastik Organize Sanayin’de faaliyet göstermektedir.

Yurt içi ve yurt dışında yaptığı yatırımlar ve geniş ürün yelpazesiyle “Türkiye’nin Penceresi” olarak bilinen Egepen Deceuninck, kaliteli ve yenilikçi ürünleriyle yaşam konforunu artırmaktadır.

Egepen Deceuninck’in kontrol ve güvenlik sistemleri konusundaki tercihi bu konuda 26 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile Polimek Elektronik olmuştur.

Ana giriş kapılarında rfid’li hızlı geçiş sistemi bariyerlere monte edilmiştir. Bu şekilde çalışanlar araçlarına yapıştırılan rfid etiketler ile beklemeden kolayca firmaya giriş yapmaktadır, ayrıca otopark kontrol yazılımı vasıtası ile içeride kimin aracı var yok rahatlıkla takip edilebilmektedir.

Beyaz yaka geçişlerinin şık bronz renkli, mimari tasarıma uygun hiddengate turnikelerden ve içlerine gömülü proximity kart okuyuculardan yapıldığı firmada, üretim departmanlarına girişte 304 paslanmaz çelikten tripod turnikeler tercih edilmiştir.

Yine üretim girişleri ve ar-ge departman girişlerinde kart okuyuculu geçiş kontrol yazılımı tercih edilen firma da wiegand protekollü paneller ve kart okuyucular mevcuttur.

3 farklı vardiya çalışan Egepen Deceuninck, Profesyonel PDKS yazılımı ile çalışanlarının giriş-çıkış saatlerini, vardiyalarını, mesai ücretlerini takip etmektedir.

Polimek PDKS yazılımdan aldıkları verileri SAP yazılımına aktarım yapmaktadırlar.

Egepen Deceuninck yemekhanesinde aynı zamanda turnikeli yemekhane kontrol sistemi kullanılmaktadır.

Sistem; turnike, kart okuyucu; yemekhane yazılımı ve personel kartlarından oluşmaktadır.

Personel kartları tüm fabrikada farklı okuyucularda kullanılabilir.

Eğer sizde profesyonel bir personel otomasyon sistemine ihtiyaç duyuyorsanız deneyimli uzmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Teklif İste

Polimek PDKS Yazılımını ücretsiz denemek için demo talebi oluşturunuz.

Entegre Çalıştığımız Programlar

PDKS Ücretsiz Demo Talep Formu

Bu formu göndererek, gizlilik politikamızı okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.