Ara
Close this search box.

PL 300R Tripod Turnike Sistemleri

İki bacaklı, orta derece güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan her türlü mekan için kullanılabilen tripod turnikedir. Bel tipi turnikelerin üzerlerine kart , parmak izi okuyucu ve yüz tanıma okuyucuları monte edilebilir.

PL 700 ED N1 Double Turnike Sistemleri

PL 700 ED N1 Double Turnike Sistemleri, estetik tasarımı ve çift yönlü kontrolüyle öne çıkar. Paslanmaz çelikten üretilmiştir, güvenli geçiş sağlar.

PL 201 Bel Tipi Turnike Geçiş Sistemleri

PL 201 Bel Tipi Turnikeler, şık tasarım ve etkili güvenlikle öne çıkar. İç ve dış mekanlarda kullanım için ideal, bel yüksekliğinde 3 kollu turnike sistemleri.

PL 101 Tek Ayaklı Tripod Turnike Sistemi

Giriş seviyesi, tek bacaklı, orta derece güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan tripod turnikelerdir. Jeton mekanizması ile kullanılmaya en uygun, WC girişleri ve oyun alanları gibi çeşitli yerlerde rahatlıkla kullanılabilir.

PL 702R N1 Bel Tipi Turnike

Orta güvenlik için ideal bel tipi tripod turnike, yuvarlatılmış tasarım ve özel indikatörleriyle dikkat çeker. Her türlü mekana uygun, motorlu ve otomatik kol özellikleriyle kullanışlıdır.

PL 500E Tek Ayaklı Tripod Turnike Sistemleri

PL 500E Tek Ayaklı Tripod Turnike, sınırlı alanlarda güvenli geçiş sağlar. Paslanmaz çelik seçenekleri ve entegre jeton mekanizmasıyla öne çıkar. Ayrıca, çeşitli pdks ve geçiş kontrol okuyucularını destekler.

PL 500 E Double Turnike Geçiş Sistemi

Çift kollu paslanmaz çelik, giriş seviyesi, tek bacaklı, orta derece güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan her türlü mekan için kullanılabilen double tripod turnikedir.

PL 700R Tripod Turnike Sistemleri

İki bacaklı, orta derece güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan her türlü mekan için kullanılabilen tripod turnikedir. Bel tipi turnikelerin üzerlerine kart , parmak izi okuyucu ve yüz tanıma okuyucuları rahatlıkla monte edilebilir. Tripod turnikelerin kurulumu oldukça basittir.

COV 800 Hijyen Turnikesi

Gıda tesislerinin girişlerinde kullanılan hijyen turnikeleri, hijyen bariyeri olarak ta adlandırılabilir. Dezenfektan haznesine el uzatıldıktan sonra turnike açılır.

PL 400 E Duvara Monte Turnike

Bacak içermeyen tasarımı ile duvar vb. yerlere montaj imkanı sunan, duvara monte turnike modelleridir.
Grup 1

Teklif İste

Polimek PDKS Yazılımını ücretsiz denemek için demo talebi oluşturunuz.

Entegre Çalıştığımız Programlar

PDKS Ücretsiz Demo Talep Formu

Bu formu göndererek, gizlilik politikamızı okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.