Ara
Close this search box.

Bariyer Sistemleri Nedir ? Araç Bariyeri

Bariyer sistemleri, kontrolsüz araç girişlerini önlemek ve erişim noktalarını kontrol altına almak için kullanılan etkili yöntemler arasında yer alır.

Araç geçiş sistemlerinde kullanılan bariyerler farklı tiplere ayrılabilir:

– Kollu Bariyer Sistemleri:

Bu sistemler, yerleşim bölgelerinde ve halka açık otoparklarda kullanılarak erişimi kontrol altına almak için uzaktan kumanda, buton, kart okuyucu veya RFID sistemleri ile entegre edilebilir. Bariyer kolunun uzunluğu, kurulum alanının genişliğine bağlı olarak değişir. İsteğe bağlı olarak kırılan kol özelliği, kol altı perdesi, kol karşılık direği ve emniyet sensörü gibi ek özellikler eklenebilir. Tüm bariyerlerimiz %100 yerli üretimdir ve kurulumu kolaydır.

– Mantar Bariyer Sistemleri:

Bu sistemler, güvenliğin en üst düzeyde tutulması gereken alanlarda kullanılır ve 100 km hıza kadar çarpan araçları durdurabilir. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde yoğun kullanıma uygundur ve kollu bariyer sistemleri gibi otomasyon sistemlerine entegre edilebilir. Uygulanacak alanın gereksinimlerine bağlı olarak bariyer sayısı değişebilir.

– Yol Engelleme Sistemleri:

Yolun genişliğine ve güvenlik düzeyine bağlı olarak değişen bu sistemler, zemin kazılmasının mümkün olmadığı durumlarda tercih edilir ve potansiyel tehditlere karşı kesin bir çözüm sunar.

Teklif İste

Polimek PDKS Yazılımını ücretsiz denemek için demo talebi oluşturunuz.

Entegre Çalıştığımız Programlar

PDKS Ücretsiz Demo Talep Formu

Bu formu göndererek, gizlilik politikamızı okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.