Ara
Close this search box.

Aliağa Stadının Giriş Çıkış Turnike Sistemi Uygulaması

Aliağa Belediyesi, Yeni Mahalle Kent Parkı Aiolis Kent Belleği ve Anı Evi proje alanı içerisine suni çimden FİFA standartlarına uygun futbol sahası yapıyor.

10 bin metrekare alan üzerine kurulan profesyonel sahada, ikinci lig düzeyinde maçların oynanabilmesi planlanıyor.

Aliağa’ya ilk kez kazandırılacak olan FİFA standartlarındaki tesis için çalışmalar devam ederken stadın giriş güvenliği de Polimek Elektronik tam Boy Turnikeleriyle sağlanıyor.

Tam Boy turnikeler güvenlik önlemini en üst seviyede tutan turnike çeşitlerindendir.

Kullanılacağı konumdan dolayı elektrostatik boyalı turnikeler galvanizleme işleminden geçirilerek dış ortamda kullanılmaya uygun hale getirildiler.

Stadın girişine takılan Polimek Elektronik boy turnikelerinin kontrolü gişe personeline bırakıldı. Seyirci, biletini gişedeki personele onaylatınca, personel butona basarak turnikeden geçişine izin veriyor. Turnikeye entegre edilen butonlar sayesinde uzaktan geçiş izni verilmesi sağlanıyor.

Polimek Elektronik boy turnikelerin montajını alanında uzman 2 teknik personeliyle 1 gün gibi kısa sürede gerçekleştirmiştir.

Aliağa Belediyesi, giriş güvenlik önlemi olarak Polimek Elektronik turnikelerini seçmesindeki bir diğer neden ise, Polimek Elektronik’in konumunun yakınlığıdır.

Eğer sizde giriş/çıkışlarınızın güvenliğini boy turnikeleriyle sağlamak isterseniz 0 232 328 1645 numaralı telefondan bizi arayabilir, pazarlama@polimek.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilir ve showroomumuzu ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Teklif İste

Polimek PDKS Yazılımını ücretsiz denemek için demo talebi oluşturunuz.

Entegre Çalıştığımız Programlar

PDKS Ücretsiz Demo Talep Formu

Bu formu göndererek, gizlilik politikamızı okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.