Ara
Close this search box.

AASM X-Ray Cihazı ve Kapı Dedektörü Kurulumu

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin İzmir’e hediyesi olan Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi (AASSM), bir proje yarışmasının sonucu olarak 27 Aralık 2008 tarihinde açılmıştır.

Projenin mimarı Tevfik Tozkoparan, eski bir troleybüs garajı ve bakım atölyesi olan mekanı yaklaşık 30 bin metrekare toplam alana sahip sanatsal aktivite merkezine dönüştürmüştür.

Açıldığı günden bu yana İzmir Devlet Senfoni Orkestrası’nın haftalık konserlerine, İzmir Devlet Opera ve Balesi’nin birçok temsiline, İzmir’in sanat hayatında önemli yeri olan İKSEV İzmir Avrupa Caz Festivali ve Uluslararası İzmir Festivali’ne, kendi bünyesinde düzenlediği konserlere ve 1 Festival İzmir’e ev sahipliği yapan Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi; Fazıl Say, İdil Biret, Gülsin Onay, Güher-Süher Pekinel kardeşler, gibi birçok şef, sanatçı, grup ve orkestrayı sahnesinde ağırlamıştır.

Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezinin güvenlik ve kontrol sistemleri ihalesi firmamızda kalmış ve cihazların kurulumları başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Teslim edilen ürünlerimiz arasında; x-ray ve çanta/bagaj arama cihazları; termometreli ateş ölçer kapı tipi metal dedektörler bulunmaktadır.

Smartguard markalı x-ray cihaazlarımızın ve ateşölçer yüz tanımalı kapı dedektörlerimizin kurulumu başarı ile yapılmış olup; sistem çalışır halde teslim edilmiştir.

Bugüne kadar İzmir Büyükşehir Belediyesine bir çok iş yapmış ve belediyemizin tercihi olmuş Polimek Elektronik; bu proje de de x-ray cihazları ve kapı dedektörlerini sorunsuz bir şekilde teslim etmiştir.

Teklif İste

Polimek PDKS Yazılımını ücretsiz denemek için demo talebi oluşturunuz.

Entegre Çalıştığımız Programlar

PDKS Ücretsiz Demo Talep Formu

Bu formu göndererek, gizlilik politikamızı okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.