Ara
Close this search box.

Türkçe Kullanım
7/24 Destek
Yedek Parça Desteği
Online Teknik Servis
Yüksek Kalite
Vip Turnike Geçiş Sistemleri ( Engelli Turnikeleri )  Kullanım Alanları Nelerdir? Vip Turnike Fiyatları Nedir?
Vip turnike geçiş sistemleri genellikle tripod veya hızlı geçiş turnikelerinin yanlarına konumlandırılıp geçişleri düzen altına almak için kullanılmaktadır.

Bebek arabası, tekerlikli sandalye, küçük çocuk veya turnikeye kart göstermeden geçiş sağlayacak biri olduğunda vip turnikeler kullanılır.

Vip turnikelerin üzerlerine de diğer turnike sistemlerinde olduğu gibi; kart okuyucu, parmak izi okuyucu veya yüz tanıma okuyucusu monte edilebilir ve personel devam takip ve personel geçiş kontrol yazılımları ile entegre çalışabilir.

Dilenirse vip turnikelere uzaktan kumanda alıcı bağlanarak; uzaktan kumanda ile de açtırılabilir.

Vip turnikeler motorlu veya elle açılan yaprak turnike modelinde olabilir. Market giriş-çıkışlarında sıklıkla vip turnikeler kullanılmaktadır.

Vip turnike fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

PL 002 Vip Turnike

Vip turnikeler uzaktan kumanda ünitesi ve kart okuyucu ile uyumludur. Her türlü Access kontrol ünitesi ve jeton sistemleri monte edilebilir. Bebek arabası, tekerlekli sandalye geçişleri için uygundur.

PL 001 Cam Turnike Sistemleri

Modern cam turnike sistemleri, estetik tasarım ve yüksek güvenlikle öne çıkar. Uzaktan kumanda, kart okuyucu uyumlu. Kontrol sistemleri çeşitli seçeneklerle.

GL A 3 Cam Tipi Turnike

GL A 3 Cam Tipi Turnike, tekerlekli sandalye, trolley ve VIP geçişlerini mükemmel bir estetikle buluşturur. Dayanıklı ve şık tasarımıyla öne çıkar.

GL A2 Cam Tipi Turnike

GL A2 Cam Tipi Turnike, engelli geçişleri için özel tasarlanmış, şık granit, temperli cam ve krom malzeme kombinasyonu ile estetik bir görünüm sunar. Tek başına kullanılabilirken, aynı zamanda speed gate serileriyle de mükemmel uyum sağlar.

GL A1 Cam Kanatlı Vip Turnike

GL A1 Cam Kanatlı Vip Turnike: Engelli geçişleri özel tasarım, tekerlekli sandalye, trolley, bebek arabası ve VIP geçişleri için ideal. Granit, temperli cam ve krom malzeme birleşimiyle estetik şıklık sunar, aynı zamanda speed gate serileriyle uyumlu.

Vip Geçiş Turnike Sistemleri

VIP geçiş turnikesi, tekerlekli sandalye, trolley, bebek arabası için uygun. Giriş seviyesi, klasik gövde tasarımına sahiptir. Engelli VIP turnikeleri, okuyucular ve uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir.

705E Double Vip Turnike

Çift kanatlı engelli geçiş turnikeleridir. Double vip turnikeler iç ve dış mekan kullanımına uygundur.

705EN-1 Vip Turnike

Tekerlekli sandalye, trolley, bebek arabası ve VIP geçişler için uygun, giriş seviyesi klasik gövde tasarımlı, kanatlı turnikedir. Vip turnikeler 304 paslanmaz çelikten yapılmıştır. Vip turnikenin kanatlar ise akriliktir.

SWG 101 Mekanik Yaprak Turnike

Mekanik yaprak turnikeler genellikle market, depo vb. gibi iç mekanlarda tercih edilmektedir. Kilitli ve kilitsiz yaprak turnike modelleri mevcuttur. Market turnikesi olarak ta adlandırılırlar.

Teklif İste

Polimek PDKS Yazılımını ücretsiz denemek için demo talebi oluşturunuz.

Entegre Çalıştığımız Programlar

PDKS Ücretsiz Demo Talep Formu

Bu formu göndererek, gizlilik politikamızı okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.