Ara
Close this search box.

Türkçe Kullanım
Uzman Destek
Yedek Parça Desteği
Online Teknik Servis
Yüksek Kalite

Bekçi Tur Kontrol Sistemi Nedir? Bekçi Devriye Tur Kontrol Sistemi Nasıl Çalışır ?

Devriye tur kontrol sistemleri; belli periyotlarla kontrol edilmesi gereken; devriyeye çıkılmasına ihtiyaç duyulan her yerde kullanılan; bir çok farklı amaca ve kullanıma hizmet eden; hızlı, el tipi; kurulumu ve kullanımı kolay kontrol ve otomasyon sistemidir.

Akıllı Kalem bekçi tur kontrol sistemi 1995 yılında Polimek’in ilk ürünü olarak piyasaya sunulmuş ve TESİD’in Elektronik’te Yaratıcılık Ödülüne layık görülmüştür; Akıllı Kalem şu an on binlerce sanayi kuruluşunda, okullarda, özel sitelerde, askeri birliklerde kullanılmaktadır.

Akıllı Kalem bekçi tur kontrol sistemi eski tip bekçi saatlerinin günümüze uyarlanmış halidir.

Bekçi tur kontrol sistemi; kontrol edilmesi istenen noktalara monte edilecek güvenlik noktalar; bekçi kimlik anahtarlıkları, Akıllı kalem bekçi kalemi ve bekçi kontrol yazılımından oluşmaktadır.

Bekçi kontrol yazılımının hem masa üstü hem de web tabanlı versiyonu mevcuttur.

Bekçi; güvenlik noktalarını tek tek gezip, kalemi kontrol edilmesi istenen noktalara dokundurur, turu bittiğinde kalemi yetkilisine verir. Yetkili kalemi usb kablo ile bilgisayara bağlar ve PC de kurulu olan Akıllı Kalem bekçi tur kontrol yazılımdan hangi bekçi; saat kaçta nereden geçmiş geçmemiş onun raporunu alır.

Akıllı Kalem bekçi tur kontrol sistemi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın..


Akıllı Kalem Devriye Bekçi Tur Kontrol Sistemi

Polimek, Türkiye'nin ilk bekçi tur kontrol sistemleri üreticisi. Güvenlik Kontrol Sistemi ve Akıllı Kalem ile öne çıkıyor. 16.380 kayıt kapasitesi, dayanıklı tasarım, USB ile haberleşme ve 2 yıl garanti sunuyor.

T 10 Fenerli Güvenlik Tur Kontrol Kalemi

Fenerli Bekçi Tur Kontrol Sistemi, bekçilerin tur kontrolünü ve noktalarını belirlemek için kullanılan güvenlik sistemi, özellikle düşük ışıklı ortamlarda etkili tur yapmayı sağlar.

Guard Tur Proximity Bekçi Tur Kontrol Sistemi

Proximity Bekçi Tur Kontrol Sistemi, bekçilerin devriye turunu izlemek için kullanılan bir sistemdir. Polimek tarafından üretilen bu sistem, dünya genelinde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Teklif İste

Polimek PDKS Yazılımını ücretsiz denemek için demo talebi oluşturunuz.

Entegre Çalıştığımız Programlar

PDKS Ücretsiz Demo Talep Formu

Bu formu göndererek, gizlilik politikamızı okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.