PDKS 3.0 Mobil Personel Devam Kontrol Yazılımı PDKS 3.0 Mobil Personel Devam Kontrol yazılımı, personeli sahada çalışan ve personelinin anlık olarak takibini yapmak isteyen işletmeler için tasarlanmıştır. Mobil pdks uygulaması Android işletim sistemleri ile uyumludur.

Teklif ya da Bilgi Alın!

Temassız Mobil PDKS Yazılım Özellikleri

PDKS 3.0 Mobil Personel Devam Kontrol yazılımı, personeli sahada çalışan ve personelinin anlık olarak takibini yapmak isteyen işletmeler için tasarlanmıştır. Android işletim sistemleri ile uyumludur.

Personelin giriş/çıkış yapmasını ve anlık olarak dashboard üzerinden takibinin yapılması sağlamaktadır.

  • Dashboard: Uygulama güncelleştirmesine gerek kalmadan yöneticinin belirlediği sıklıkta otomatik yada aşağı kaydırma hareketiyle yenilenmesi sağlanır. Gösterilen toplam bilginin içeriğine tıklanıldığında detayına ulaşılması sağlanır.
  • Yer bildirimi: Giriş/Çıkış butonlarına tıklanılması durumunda anlık olarak konum bilgisini alınıp kaydedilmesi sağlanabilir.
  • NFC ile geçiş: Cihazın NFC okuma özelliği var ise cihaz noktaya okutulur ve cihaza sahip olan kişi o noktadan geçmiş olur. Anlık olarak dashboard’a yansır.

NFC ile personel geçiş: Cihazın NFC okuma özelliği var ise cihaz ilk önce noktaya okutulur sonra personellerin nfc kartları okutulur ve personeller ilgili noktadan geçmiş olurlar. 

NOT: Tüm bu özelliklerin dışında cihazın internetinin olmaması durumunda cihazın hafızasında ilgili bilgiler saklanır. Cihaz ilk internete bağlandığı zaman da arka planda otomatik olarak gönderilmesi sağlanır.

  • Mobil PDKS Uygulaması taleplerinize göre güncellenip, geliştirilebilir.
  • Mobil PDKS Yazılımı Kullanım Alanları:

Günlük mesaisini dışarıda yapan personellerin takibinde kullanılır. 

İlaç mümessileri, satış ve pazarlama elemanları, teknik servis ekipleri vb. kullanıcıların Android işletim sistemi ile uyumlu bir cihaz kullanması yeterlidir.

Personelin gideceği yerde yapmış olduğu giriş/çıkış bilgisi anlık cihazında bulunan takip ekranına düşer.