Turnike Kontrol Sistemleri 25 yıldır tüm dünyadan okullar, hastaneler, kamu binaları, fabrikalar, spor salonlarının turnikeli geçiş sistemlerindeki tercihi Polimek..

Teklif ya da Bilgi Alın!

Türkçe Kullanım
Uzman Destek
Yedek Parça Desteği
Online Teknik Servis
Yüksek Kalite
smart_guard_700_e_d_n1_product_large_thumb

PL 700 ED N1 Double Turnike Sistemleri

İki bacaklı, orta seviye güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan her türlü mekan için kullanılabilen klasik tasarımlı tripod turnikedir. Çift yönlü turnike olarak ta adlandırılan double turnikelerin üzerlerine her türlü personel devam takip ve geçiş kontrol okuyucusu monte edilebilir.
HG02_IND_002

HG 02 GL Hızlı Geçiş Turnikesi

Alt-orta derece güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan, özellikle şık mekanlar için tasarlanmış hızlı geçiş serisi turnikedir. Hızlı geçiş turnikeleri, geçişlerin hızlı yapılması istenen yerlerde, tripod turnikelerden daha hızlı geçişler sağlar.
smart_guard_tp201_duz_kapak_product_large_thumb

PL 201 Bel Tipi Turnike Geçiş Sistemleri

İki bacaklı, orta seviye güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan her türlü mekan için kullanılabilen klasik tasarımlı tripod turnikedir. Bel tipi turnikeler bel yüksekliğinde, paslanmaz çelik, 3 kollu turnike geçiş kontrol sistemleridir. Tripod turnikeler iç ve dış mekan kullanımına uygundur.
smart_guard_vp_125_photo1_product_large_thumb

Vip-Engelli Geçiş Turnike Sistemleri

Tekerlekli sandalye, trolley, bebek arabası ve VIP geçişler için uygun, giriş seviyesi klasik gövde tasarımlı, kanatlı turnikedir. Engelli  vip turnike sistemleri  üzerlerine okuyucular monte edilebildiği gibi uzaktan kumanda ile de çalıştırılabilir.
smart_guard_tp101_photo1_product_large_thumb

PL 101 Üç Kollu Tripod Turnike Sistemi

Giriş seviyesi, tek bacaklı, orta derece güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan her türlü mekan için kullanılabilen tripod turnike sistemleridir. Tek bacaklı tripod turnikeler jeton mekanizması ile kullanılmaya en müsait turnikelerdir. Wc girişleri, oyun alanları gibi pek çok lokasyon da rahatlıkla kullanılabilir.
pl-400-s-d-product-photo

PL 400 Single-Double Tam Boy Turnike Geçiş Sistemleri

Orta-Yüksek derece güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan mekanlar için kullanılabilen, standart özelliklerle sunulan, giriş seviyesi boy tipi turnikedir. Tam boy turnikelerin 3 ve 4 kollu versiyonları bulunmaktadır, 4 kollu boy tipi turnike sistemleri,3 kollu tam boy turnikelere  göre daha güvenli geçişler sunar.
500e_ver_1a_product_large_thumb_1

PL 500E Üç Kollu Tripod Turnike Geçiş Kontrol Sistemleri

Giriş seviyesi, tek bacaklı, orta derece güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan her türlü mekan için kullanılabilen tripod turnikedir. Tripod turnikelere kart okuyucu, parmak izi okuyucu veya yüz tanıma okuyucuları monte edilip, geçiş kontrol veya personel devam kontrol uygulamalarında kullanılır.
pl-300-r-photo

PL 300R

İki bacaklı, orta derece güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan her türlü mekan için kullanılabilen tripod turnikedir. Bel tipi turnikelerin üzerlerine kart , parmak izi okuyucu ve yüz tanıma okuyucuları rahatlıkla monte edilebilir. Tripod turnikelerin kurulumu oldukça basittir.
700r_ver_1a_product_large_thumb

PL 700R Bel Tipi Turnike Geçiş Sistemleri

İki bacaklı, orta derece güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan her türlü mekan için kullanılabilen tripod turnikedir. Bel tipi turnikelerin üzerlerine kart , parmak izi okuyucu ve yüz tanıma okuyucuları rahatlıkla monte edilebilir. Tripod turnikelerin kurulumu oldukça basittir.
pg02_ver_1a_product_large_thumb

PG 03 Paddle Gate Hızlı Geçiş Turnikeleri

Alt-orta derece güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan, özellikle şık mekanlar için tasarlanmış hızlı geçiş serisi turnikedir. Havaalanı turnikeleri de olarak adlandırılan paddle gate hızlı geçiş turnikeleri ince ve zarif yapısıyla mimarların ilk önceliklerindendir. Plaza girişleri, havaalanları en çok kullanım alanlarıdır.
slidinggate_55_200_c_ver_1a_product_large_thumb

SG 55 Hızlı Geçiş Turnikeleri

Alt-orta derece güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan, özellikle şık mekanlar için tasarlanmış hızlı geçiş serisi turnikedir. Hızlı geçiş turnikeleri turnike geçiş sistemleri içerisinde en şık görünümlü olanlarıdır. Hızlı geçiş turnikelerinin üst kapağı granit veya cam olabilir.
705en1_ver_1a_product_large_thumb

705EN-1 Vip/Engelli Geçiş Turnikeleri

Tekerlekli sandalye, trolley, bebek arabası ve VIP geçişler için uygun, giriş seviyesi klasik gövde tasarımlı, kanatlı turnikedir. Vip(Engelli geçiş turnikelerinin)gövdesi 304 paslanmaz çeliktir. Vip turnikenin kanatlar ise akriliktir Engelli turnikeleri iç ve dış mekan kullanımına uygundur.
sg90_product_large_thumb

SG 90 Hızlı Geçiş Turnikeleri

Alt-orta derece güvenlik ve yaya geçiş kontrolü amaçlanan, özellikle şık mekanlar için tasarlanmış hızlı geçiş serisi turnikedir. 304 paslanmaz çelikten üretilmiş olan hızlı geçiş turnikelerinin gövde üzeri doğal granit kapaktır. Camlar ise temperli cam olarak üretilmiştir.