PDKS Yazılımları Pdks yazılımları küçük, büyük her ölçekteki firmaların çalışanlarının giriş çıkış saatlerini kapsamlı ve ayrıntılı olarak kayıt altında tutar. Pdks yazılımları, güvenlik donanımları ile entegre olarak çalışır ve ERP sistemleri ile kolayca entegre olur.

Teklif ya da Bilgi Alın!

Günlük / Aylık Çalışma Saat Ayarlama:

Çalışma saati ayarlayabilme özelliği, günlük çalışma saatiniz 7:30 saatten farklı olsa bile bu özellik ile aylık toplam çalışma saat hesaplamanız da herhangi bir karışıklık olmaz.

 

PDKS Excel Listeleri:

PDKS excel listeleri ile tüm raporları excel formatında alabilir; istenilen alan seçimleriyle kendi raporunuzu hazırlayabiliriz.

 

Çalışma Planı ve Onaylama Sistemi:

Çalışanlarınızın vardiyalarını onay mekanizmasından geçirerek takip edebilir, mesai nedenlerini girebilirsiniz. Aylık ve yıllık mesai nedenleri rapor çıktısı alabilirsiniz. (Opsiyonel)

Talep / Onay Mekanizması:

Kullanıcı hiyerarşi sistemi ile vardiya talebinde bulunabilir, talebinizi yöneticinizin kontrol ve onayına sunabilirsiniz. (Opsiyonel)

 

Çalışma Saati Limit Raporları:

Haftalık ve yıllık yasal çalışma saatini aşanların takibi kolayca yapılabilir. Ayrıca iki vardiya arası dinlenme sürelerinin rapor takibi de yapılabilmektedir.

 

Planlanan / Gerçekleşen Mesai:

Önceden fazla mesaileri planlayabilir, gerçekleşmesi öngörülen ve planlanan dışında gerçekleşen mesaileri görüntüleyip raporlayabilirsiniz. (Opsiyonel)

Departman Bazlı Çalışma Saatleri Listesi:

Firmada departman bazlı toplam normal çalışma ve fazla çalışma saatleri listelenir.

 

Entegrasyon ile Veri Akışı:

Diğer veri tabanı ve yazılımlarla kolayca entegrasyon ve firma taleplerine özel geliştirmeler. (Opsiyonel)

 

Netsis, Mikro, Eta vb. Personel Kaydı:

PDKS tarafında oluşturulan personel bilgilerinizin bordro uygulamalarına aktarımı. (Opsiyonel)

Yazılımın Kullanıcılara Avantajları

Teklif İste

Sohbeti Başlat
Bize Ulaşın