Devriye Tur Kontrol Sistemleri Çağdaş kontrol sistemleri konusunda öncü olan Polimek’ in ürettiği Devriye Tur Kontrol Sistemleri ile güvenliğiniz emin ellerde.

Teklif ya da Bilgi Alın!

Web Tabanlı Erişim

Web tabanlı bekçi kontrol sistemi ile nerede olursanız olun internete erişiminiz olan her yerden bekçilerinizin kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Raporlama

Güvenliğinizden sorumlu personelin hangi güvenlik noktasını, ne zaman kontrol ettiğini takip edebilir ve alınan verileri otomatik olarak yazılım üzerinden raporlayabilirsiniz.

Ödüllü Tasarım

Polimek Elektronik Akıllı Kalem Bekçi Tur Kalemi ile 2000 yılında TESİD’in Elektronikte Yenilikçilik ve Yaratıcılık yarışmasında finalist olma gururunu yaşamıştır.

Türkiye'nin İlk Yerli Üreticisi

Kolay Kullanım

Devriye tur kontrol sistemlerimiz kolaylıkla kullanabileceğiniz şekilde oluşturulmaktadır.

Kolay Kurulum

Uzman ekibimiz tarafından ürünlerinizin kurulumları kolayca gerçekleştirilir.

Uzman Destek

Yerinde ya da online servis seçeneklerimiz ile kolay destek.

Yüksek Güvenlik

Verileriniz şifreleme teknolojilerimiz ile güven altındadır.

Esneklik

Sistem bileşenleri ihtiyacınıza göre şekillenir.

Yüksek Performans

Hızlı çalışır, rakiplerine göre ekonomiktir.

Sistem Ne Yapar?

Belli periyotlarla kontrol edilmesi gereken, devriyeye çıkılmasına ihtiyaç duyulan her yerde kullanılan, bir çok farklı amaca ve kullanıma hizmet eden, hızlı, el tipi, kurulumu ve kullanımı kolay otomasyon ve devriye tur sistemleridir. Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sisteminin hem masaüstü versiyonu hem de web tabanlı versiyonu mevcuttur.

Sistem Bileşenleri

Sistem; mobil ve elektronik bir bilgi toplayıcı olup, topladığı bilgileri belleğinde saklayan Akıllı Kalem Bekçi tur kalemi; kontrol edilmesi istenen noktalara yerleştirilen güvenlik noktaları; bekçilerin sisteme kendilerini tanıtmalarına yarayan bekçi anahtarlıkları ve bekçi kontrol yazılımı ile bilgileri bilgisayara aktaran bir USB kablodan oluşur.

Sistem Nasıl Çalışır?

Anahtarlıkları vasıtası ile kendilerini sisteme tanıtmış olan bekçiler; kontrol edilmesi gereken noktaları Akıllı Kalem ile dolaşır ve gün sonunda kontrol bilgilerini taşıyan kalemi yetkilisine teslim eder. Yetkili kalemi usb aktarım kablosu ile bilgisayara bağlayarak; bekçi kontrol yazılımı vasıtası ile, hangi bekçi hangi saatte hangi noktaları kontrol etmiş ve/veya etmemiş bunun raporunu alabilir.