Bekçi Tur Kontrol Sistemleri Çağdaş kontrol sistemleri konusunda öncü olan Polimek’ in ürettiği Devriye Tur Kontrol Sistemleri ile güvenliğiniz emin ellerde.

Teklif ya da Bilgi Alın!

Devriye Tur Kontrol Sistemi

 Web Tabanlı Erişim

Web tabanlı bekçi tur kontrol sistemi ile nerede olursanız olun internete erişiminiz olan her yerden bekçilerinizin kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Raporlama

Akıllı Kalem Güvenlik Tur Kontrol Sistemi ile güvenliğinizden sorumlu bekçinin hangi güvenlik noktasını, ne zaman kontrol ettiğini takip edebilir ve alınan verileri otomatik olarak yazılım üzerinden raporlayabilirsiniz.

Ödüllü Tasarım

Polimek Elektronik Akıllı Kalem Bekçi Tur Kalemi ile 2000 yılında TESİD’in Elektronikte Yenilikçilik ve Yaratıcılık yarışmasında finalist olma gururunu yaşamıştır.

Türkiye'nin İlk Yerli Bekçi Tur Kontrol Sistemi Üreticisi

Kolay Kullanım

Devriye tur kontrol sistemlerimiz kolaylıkla kullanabileceğiniz şekilde oluşturulmaktadır.

Kolay Kurulum

Uzman ekibimiz tarafından ürünlerinizin kurulumları kolayca gerçekleştirilir.

Uzman Destek

Yerinde ya da online servis seçeneklerimiz ile kolay destek.

Yüksek Güvenlik

Verileriniz şifreleme teknolojilerimiz ile güven altındadır.

Esneklik

Sistem bileşenleri ihtiyacınıza göre şekillenir.

Yüksek Performans

Hızlı çalışır, rakiplerine göre ekonomiktir.

Bekçi Tur Kontrol Sistemi Nedir? Ne işe Yarar?

Devriye tur kontrol sistemleri, belli periyotlarla kontrol edilmesi gereken, devriyeye çıkılmasına ihtiyaç duyulan her yerde kullanılan, bir çok farklı amaca ve kullanıma hizmet eden, hızlı, el tipi, kurulumu ve kullanımı kolay otomasyon ve kontrol sistemleridir.

Eski tip bekçi saatlerinin günümüz koşullarına uyarlanmış halidir.

1995 yılında İzmir’de piyasaya Polimek tarafından sunulmuş olan Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi şu an on binlerce sanayi kuruluşunda, okullarda, özel sitelerde, askeri birliklerde kullanılmaktadır.

Güvenlik tur kontrol sisteminin hem masaüstü  hem de web tabanlı versiyonu mevcuttur. Bu şekilde bekçinizin kontrolünü masa başında olmadan da sağlayabilirsiniz.

Bekçi Tur Kontrol Sistemi Bileşenleri Nedir? Fiyatları Nasıldır?

Devriye tur kontrol sistemi;  Akıllı Kalem bekçi tur kontrol kalemi; kalem kılıfı, kontrol edilmesi istenen noktalara yerleştirilen güvenlik noktaları; bekçilerin sisteme kendilerini tanıtmalarına yarayan bekçi anahtarlıkları ve bekçi kontrol yazılımı ile bilgileri bilgisayara aktaran bir USB kablodan oluşur. Güvenlik noktalarının rahatça monte edilebilmesi için vida dübel seti de paketin içerisinden çıkmaktadır. Siz ihtiyacınıza göre aynı anda birden çok bekçiniz vardiyaya çıkıyorsa , bekçi kalemini de, güvenlik kontrol noktalarını da arttırabilirsiniz.

Güvenlik Tur Kontrol Sistemi Nasıl Çalışır?

Anahtarlıkları vasıtası ile kendilerini sisteme tanıtmış olan bekçiler; kontrol edilmesi gereken noktaları Akıllı Kalem bekçi tur kontrol kalemi ile dolaşır ve gün sonunda kontrol bilgilerini taşıyan kalemi yetkililerine teslim eder.

Yetkili bekçi kalemini usb aktarım kablosu ile bilgisayara bağlayarak; bekçi kontrol yazılımı vasıtası ile, hangi bekçi hangi saatte hangi noktaları kontrol etmiş ve/veya etmemiş bunun raporunu alabilir.