Araç Geçiş Kontrol Sistemleri Araçların geçişlerinin sınırlandırılıp; güvenli ve kontrollü geçiş alanları oluşturulmak istenen yerlerde araç geçiş kontrol sistemleri kullanılır. Kollu ve mantar bariyerler ile road blockerlar ile ilgili bilgi için bizi arayın !

Teklif ya da Bilgi Alın!

Türkçe Kullanım
Uzman Destek
Yedek Parça Desteği
Online Teknik Servis
Yüksek Kalite
tbdbollard_ver_1a_product_large_thumb

TBD Hidrolik Mantar Bariyer

Hidrolik mantar bariyerler araç geçişlerini sınırlarken; bisiklet ve motor geçişlerine izin vermektedir.100 km hızla gelen bir araç çarpmasına karşı dayanıklıdırlar.
hbd_sabit_fixed_1_product_large_thumb

HBD Sabit Mantar Bariyer (Sığ Montaj)

Derin kazma problemi (önceden döşenmiş elektrik, su, gaz vb tesissat sebebiyle) bulunan kurulum yerleri için geliştirilmiş sığ montaj sabit mantar bariyer. Sabit mantar bariyerler araç geçiş kontrol sistemleri içerisinde en sık tercih edilenlerdir. Çarpışma testlerinden geçmiş olan mantar bariyerler sık tercih edilir.
sbt_ver_1a_product_large_thumb

Sabit Mantar Bariyer

Mantar bariyer sistemleri yaya geçişlerinin yoğun olduğu noktalarda, araç geçişlerini engelleyen, bisiklet, yaya ve motor geçişlerini  engellemeyen sistemlerdir. Trafik kontrol tipi, derin kazma problemi (önceden döşenmiş elektrik, su, gaz vb tesisat sebebiyle) bulunan kurulum yerleri için geliştirilmiş, sabit, sığ montaj mantar bariyer (bollard).